Şirketimiz Global Kazan San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2002 yıllında İstanbul’da kurulmuş olup; kazan imalatı, kazan daireleri ve otomasyon sistemleri kurarak başladığı sektörde, Türkiye ile büyüyerek Endüstriyel tesisler, Fabrikalar, Otel, AVM gibi sektörlerin mekanik projelerinde, yüklenici olarak devam etme kararı alıp 2005 yılında GLOBAL MEKANİK TESİSAT olarak firma ünvanı değişmiştir. Taahhütlerinde tasarımdan başlayarak, imalat, montaj, tesisat, bakım ve onarım hizmetlerinde gösterdiği başarı, sektöründe lider firmaların takdirini ve güvenini kazanarak, endüstriyel alanda tercih edilen bir firma olmuştur.

25 yıllık Tecrübe ve deneyime sahip, teknik kadrosu ile analitik düşünen, çözüm odaklı çalışan, güler yüzlü hizmet sunan ekip çalışması ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, genç ve dinamik yapısıyla en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı amaçlayan GLOBAL MEKANİK İşverenin güvenini ve takdirini kazanmanın maddi kazanç sağlamaktan daha önemli olduğunu prensip olarak ön planda tutmaktadır.

GLOBAL MEKANİK Sektöründe yurtiçinde ve yurtdışında ileri teknolojileri ile anahtar teslimi çözümler sunabilen, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, proje ve üretim anlayışını sürekli güncelleyebilen, değişimi yönlendiren, çevreye saygılı tüm çalışanları ile insanlığa hizmet sorumluluğuna sahip önce ‘’İNSAN’’ ilkesi ile çalışan, ulusal ve uluslararası standartlarda en kaliteli, en önemli, en güvenilir bir model olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Geçmişten edindiği bilgi ve deneyimleri kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden müşterilerine ulaştırmaya devam edecektir.

Авторские права © Global Mekanik | 2020 Все права защищены.